E.3 Sonuçlar

FIXED GEAR ERKEKLER
FİNAL SONUÇLARI
SIRALAMA SIRT NO AD SOYAD SINIF EN İYİ TUR TOPLAM TUR TOPLAM SÜRE
1 94 BATUHAN ÖZGÜR FIXIE ERKEKLER 0:00:39,600 10 0:06:27,310
2 117 BERK MURCANCI FIXIE ERKEKLER 0:00:38,934 10 0:06:53,158
3 105 KAAN BEKAROĞLU FIXIE ERKEKLER 0:00:38,359 10 0:06:57,876
4 99 YAVUZ SELİM VATANSEVER FIXIE ERKEKLER 0:00:43,087 10 0:07:32,466
5 22 ABDULLAH AKSU FIXIE ERKEKLER 0:01:20,814 10 0:09:03,382
FIXED GEAR KADINLAR
FİNAL SONUÇLARI
SIRALAMA SIRT NO AD SOYAD SINIF EN İYİ TUR TOPLAM TUR TOPLAM SÜRE
1 86 SEMRA YETİŞ FIXED GEAR 0:00:43,654 7 0:05:58,490
2 91 TUĞÇE ERUYSAL FIXED GEAR 0:00:48,108 7 0:06:18,878
3 23 HANDE KARACA KEFLİ FIXED GEAR 0:00:51,736 7 0:06:57,172
U23 – YOL BİSİKLETİ ERKEKLER
FİNAL SONUÇLARI
SIRALAMA SIRT NO AD SOYAD SINIF KATEGORİ EN İYİ TUR TOPLAM TUR TOPLAM SÜRE
1 94 BATUHAN ÖZGÜR YOL ERKEKLER u23 0:00:31,906 16 0:09:02,504
2 116 MURAT KOR YOL ERKEKLER u23 0:00:27,112 16 0:09:05,254
3 11 İLKER KÖSE YOL ERKEKLER u23 0:00:29,615 16 0:09:08,228
4 26 MÜCAHİT KIRTAY YOL ERKEKLER u23 0:00:32,484 16 0:09:11,799
5 84 TUNA TAŞKIN YOL ERKEKLER u23 0:00:45,872 16 0:09:25,342
U30 – YOL BİSİKLETİ ERKEKLER
FİNAL SONUÇLARI
SIRALAMA SIRT NO AD SOYAD SINIF KATEGORİ EN İYİ TUR TOPLAM TUR TOPLAM SÜRE
1 83 EYÜP DURGUN YOL ERKEKLER u30 0:00:27,883 16 0:09:05,833
2 96 SİNAN KARTAL YOL ERKEKLER u30 0:00:27,863 16 0:09:05,887
3 34 İBRAHİM KÖROĞLU YOL ERKEKLER u30 0:00:29,475 16 0:09:07,840
4 67 CENGİZ GÜNER YOL ERKEKLER u30 0:00:30,285 16 0:09:08,445
5 14 MUHAMMET MUSTAFA ŞENTÜRK YOL ERKEKLER u30 0:00:30,942 16 0:09:09,637
17 39 MEHMET DOĞAN YOL ERKEKLER u30 0:00:33,150 16 0:09:13,637
19 113 MUSTAFA BOYNUKALIN YOL ERKEKLER u30 0:00:36,152 16 0:09:25,880
22 27 MELİH ÖZKER YOL ERKEKLER u30 0:00:47,321 16 0:09:26,211
26 28 İBRAHİM YÜCEL YOL ERKEKLER u30 0:00:38,910 16 0:09:41,537
27 114 BARIŞ SÖNMEZ YOL ERKEKLER u30 0:00:54,266 16 0:09:55,034
28 58 YUSUF PERK YOL ERKEKLER u30 0:00:49,616 16 0:10:00,367
34 97 ABDULKADİR ÖZOĞLU YOL ERKEKLER u30 0:00:48,503 15 0:11:19,000
MASTER – YOL BİSİKLETİ ERKEKLER
FİNAL SONUÇLARI
SIRALAMA SIRT NO AD SOYAD SINIF KATEGORİ EN İYİ TUR TOPLAM TUR TOPLAM SÜRE
1 68 İRFAN TÜRETGEN YOL ERKEKLER master 0:00:30,871 16 0:09:09,369
2 75 TARIK GÜL YOL ERKEKLER master 0:00:30,908 16 0:09:09,606
3 49 UĞUR DEMİR YOL ERKEKLER master 0:00:32,521 16 0:09:11,610
4 42 DAĞHAN PERKER YOL ERKEKLER master 0:00:32,619 16 0:09:12,680
5 59 EROL ÖZBEY YOL ERKEKLER master 0:00:33,450 16 0:09:13,112
YOL BİSİKLETİ KADINLAR
FİNAL SONUÇLARI
SIRALAMA SIRT NO AD SOYAD SINIF EN İYİ TUR TOPLAM TUR TOPLAM SÜRE
1 65 ESİN YILMAZ YOL BAYANLAR KAYIT YOK 10 0:06:53,547
2 86 SEMRA YETİŞ YOL BAYANLAR 0:00:34,700 10 0:06:54,798
3 106 DÜŞRA CAN ÖZNUR YOL BAYANLAR 0:00:35,899 10 0:06:55,703
4 52 BEYZA ERSAN YOL BAYANLAR 0:00:40,232 10 0:07:01,147